Listopad 2012

Duši za duši

18. listopadu 2012 v 8:48

Náš největší projekt

V červenci 2011 se zrodila nová myšlenka. Mnoho lidí v našem štábu miluje středověk. Rytíře, draky, koně, princezny ...
Když jsme přemýšleli, nad námětem dalšího filmu, náhodou přišla řeč na rytíře a my jsme si uvědomili, že to není špatný nápad. Zahájili jsme tedy natáčení hystoryckého filmu Duši za duši. První scéna proběhla bez problémů. V lese se král Tom III. a jeho věrný panoš snažili dostat k nepřátelskému území. Tato dvou minutová scéna se natáčela dvě hodiny.

Možná se divíte, že natáčení pokračovalo až ke konci prosince. Baterie kameře se totiž zbláznila, nafoukla se jako balonek a kamera tedy funkovala jen, když byla připojena do zásuvky. Vlese sjme tedy natáčet nemohli. Trvalo téměř čtyři měsíce, než jsme sehnali novou baterii. Napadl sníh. Natočili jsme tedy scénu, která se odehrává na druhém konci příběhu než ta první. Hrstka vojáků se zde utkala s ohillým generálem Skvorosem. S ohillem si však není radno zahrávat. Generál všechny vojáky posekal a vrhnul se ...

To už bych toho prozradil příliš. Premiéra filmu je plánovaná v době od prosince do února 2012/2013.

Uvidíme, jestli to do té doby vůbec doděláme ...


The Avengers

18. listopadu 2012 v 8:34
V červenci 2012 byl napsán scénář k parodii na světový trhák The Avengers. Hlavní hrdina PAPÍRMAN zde zjistil, že není jediný superhrdina na světě. Zprvu se stavěl zády k rybímu muži "Sharkmanovi", když však spatřil, že jeho svět ohrožuje zlo z podsvětí jménem Black raven, sehnal všechny superhrdiny, které našel a vytvořil z nich tým. AVENGERS! Společně pak bojovali proti temnému démonovi a spojením všech svých sil ho porazili.

Tento nápad se všem z našeho studia moc líbil. Sehnali jsme pravou hudbu z originálního filmu The Avengers, udělali jsme mnoho náčrtů, dokonce jsme natočili první csénu ...

Pak to však šlo z kopce. Již dlouhou dobu se kolem Avengers nic neděje. Vrátili jsme se totiž k natáčení hystorické komedie Duši za duši, která je od června 2012 ve "stop stavu". Komedie Avengers se tedy zřejmě nedokončí, ale přesto nám bylo líto, opustit tak hezký nápad.

V listopadu 2012 se rozjela naše další akce. Několika dílný ciklus The Avengers - 8.A . První díl je již hotov a zatím to vypadá tak, že bude jediný ...


Původní nedokončenou parodii na Avengers naleznete tady - Avengers

Reklamy

17. listopadu 2012 v 21:59
Jak by se lidé dozvěděli o našem studiu bez reklam?

Tuto otázku jsme si položili a na řešení jsme rychle přišli. Prostě tu reklamu natočíme.

Od začátku září 2012 se zaměřujeme na natáčení reklam pro naše studio. Většinou jen ve dvou lidech. Vezmeme nějaký slavný film a parodujeme ho do naší reklamy. Takto už jsme například natočili reklamu na téma STAR WARS a právě pracujeme na Pánu prstenů.

Mimo reklam děláme i trailery (upoutávky) na naše filmy. Například trailer Duši za duši či parodie na filmový trhák roku 2012 The Avengers.

Vy už o nás víte, takže se nepotřebujete dívat na reklamu. Jestli si tohle myslíte, mýlíte se. Podívejte se na ni a určitě se moc nasmějete.


Papírman

17. listopadu 2012 v 21:43
Prvním hotovým filmem našeho studia byl dvaceti minutový snímek Papírman. Příběh pojednává o mladém chlapci, který spolu se svým kamarádem sní o tom, jaké by to asi bylo, být superhrdinou. Když jednoho dne přichází domů a dělá úkol z CHEMIE, omylem se řízne o papír a všechno to začne! Jeho kůže bělá, prsty mu srůstají, před ústy se mu tvoří papírová clona, ramená se rozrůstají a tvoří prapodivné brnění ...

Kydž se náš hrdina probere, zjistí, že je celý z papíru a rozhodne se, že začne konat dobro, jako skutečný superhrdina. PAPÍRMAN!!! (Jediný reciklovatelný hrdina vesmíru)

Hned se mu naskytne příležitost ukázat co umí, protože nedaleko někdo vykrádá byt. Při útěku s penězy však lupiče zastaví tvrdá pěst nového hrdiny. Pak už to jde ráz na ráz a papírman má co dělat, aby to všechno stíhal.

Na konci prvního dílu je už tak zmatený, že dělá samé hlouposti a titulky ho nazvou "PAKO"

V současné době se natáčí druhý díl. Papírman se zde setká s obludným upírem, který vysává každého, koho potká. Víc vám neprozradím, budete si muset počkat.

Jedna věc je však jistá. Pokud si myslíte, že vám na ulici hrozí nebezpečí, mýlíte se.

Vždyť je tu PAPÍRMAN!Kdo vlastně jsme?

17. listopadu 2012 v 21:23
Studio DRAKO je klasické filmové studio jako např. :DREAM WORKS, PIXAR, Paramound ...

Lišíme se od nich jen jedinou věcí. Místo dospělých u nás vše dělají děti. Náš filmový štáb se zkládá z několika chlapců a tří dívek ve věku od sedmi do patnácti let. Každý má svůj úkol. Jeden píše scénáře, další vyrábí rekvizity, jiný to později natáčí, někdo to také musí sestřihat a samozřejmě všichni si nakonec zahrají před kamerou.

Pokud si myslíte, že děti nezvládnou natočit film, mýlíte se. Naším prvním dílem byl dvaceti minutový snímek Papírman a v současné době se natáčí druhý díl. V červenci 2011 byl také napsán scénář k filmu Duši za duši, na kterém teď také tvrdě pracujeme.

Tady to máte. I děti dokážou natočit film.
Doufám, že už jste o nás přestali pochybovat.