Září 2014

2014/2015

24. září 2014 v 18:08
Ahoj všichni. Jak jste si možná už všimli, začal jsem plnit staré sliby. Na internetu se začínají objevovat staré projekty: IRON MAN 3 - Trailer (PARODY)
I před rokem započatý Papírman 2

Teď nás tedy čeká jen premiéra Nezničitelného KOSTI. Ten je ještě roztočen a bude kompletní snad do Vánoc. Na vánoce nás ale nečeká jen premiéra, ale také kásting do připravovaného filmu Jana Vaňouse. Film ještě nemá jméno, ale témá už je určeno: Zombie apokalipsa (zparodovaná)
Začínající režisér Jan Vaňous už má rozepsaný scénář a započítal do něj mnoho postav, takže určitě na Vánoce přij´dte na konkurz!

Kromě NK2 a Zombie apokalipsy je také připravený scénář na krátký seriál Agents od H.E.L.M.E.T.
Zde je však velká většina rolí již rozdána, takže kasting nebude!

Všichni si ale užijeme projekt, který bychom rádi roztočili v Září 2015 v projektu Via de Loki, jehož děj už někteří znáte...

Každopádně nám držte palce, ať nám naše plány vyjdou ...

Iron Man 3 Trailer #2 (PARODIE)

24. září 2014 v 17:57
Originální trailer (ENG):


A zde naše parodie:

Iron Man 3 Trailer #1 (PARODIE)

24. září 2014 v 17:55
Originální Trailer:

A zde naše parodie:

Papírman 2

24. září 2014 v 8:05

Papírman se vrátí v Sobotu !

17. září 2014 v 17:36 FKN
Omlouvám se všem "fanouškům". Přes prázdniny bylo moc práce a také menší potíže s internetem.

Až moc práce mě dotlačilo k tomu, že jsem se musel soustředit na střih jednoho ze sedmi roztočených projektů.
Prakticky přes celé prázdniny jsem střihal Papírmana 2 (určitě jste viděli trailer, kde se ukazuje, že Papírman získá nový dopravní prostředek: Papírběžku). Papírman prakticky celých 26 minut filmu jezdí na papírběžce. Jezdil, jezdí a bude jezdit dál. A jestli se moc neunaví, tak dojede až na FKN, která proběhne v Sobotu 20. 9.
Více informací na FB

Kromě Papírmana 2 také střihám Nezničitelného KOSŤU 2 a filmy z tábora. Moc se omlouvám, ale filmy z tábora budou zveřejňovány postupně a napřeskáčku. Je také možné, že do Vánoc nebudou ještě všechny hotovy. Buďte prosím tolerantní. Loňské táborové filmy byly jednoduché a prosté. Letošní jsou plné animací a speciálních střihových efektů, jejichž výroba zabírá docela dost času.

A teď krátce ke správě webových stránek:
Budu se snažit sem pravidelně přidávat všechny fotky z natáčení, zajímavosti a jiné příspěvky, ale upozorňuji, že vše je ovlivněno dostupností internetu...

Díkya za pozornost a těším se na vás v Sobotu