Březen 2016

Go Pro test footage 2

13. března 2016 v 13:42

Opět s Go Prem v akci! Tentokrát v ulicích! S autem, hudbou a skvělými lidmi!

Go Pro ve zmrzlých rukách

13. března 2016 v 13:37
Skoro měsíc jsme se neozvali. Začátek března byl jednak dost náročný, ale ani nebylo co hlásit. Včera náš tým ale znovu vyrazil do ulic! Započali jsme totiž natáčení postapokalyptického snímku, na jehož názvu se stále nemůžeme shodnout!

Veronika Vodrážková v hlavní roli zatím nedostala příležitost naplno uplatnit svůj talent, ale za to získala cenou zkušenost: Pro film se člověk musí obětovat! Zjištění že je v jejím kostýmu zima, bylo šokující! Zvlášť, když nemá rukávy. Nakonec jsme ale vše zvládli. Sice jsme museli dvakrát měnit lokaci kvůli problémům s vlastníky těchto lokací, nakonec jsme ale našli krásné postapokalyptiské místečko bez rozzuřených majitelů, či začouzených feťáků.


Při náročných poutích z lokace na lokaci jsme ale nelenili a provětrali jsme naší hračku Go Pro. Natočili jsme plodný materiál, jehož sestřih je již k vidění na našem YouTube kanálu a brzy jej spatříte i zde či na facebooku! Tam nás mimochodem můžete sledovat aktivněji a njdete tam mnoho novinek, které se zde neobjevili ...