Duben 2016

Pat a Mat: Trip do Elsinu

23. dubna 2016 v 22:09

Když jedou v autě dva popletové a hledají firmu, která je podle mapy někde úplně jinde a kde nikdy nebyli, je to vždy velká zábava. Když je k tomu navíc tlačí čas, je to téměř k nezaplacení. A vůbec nejlepší je, když mají s sebou celou dobu zapnuté Go Pro.

Novinky!!!

17. dubna 2016 v 17:28
Klasika! Naprosto standardní situace!

Ačkoli se každý týden natáčí a stále je o čem psát, děravá paměť a problémy s připojením naprosto dokonale odstavili aktivitu na našich webech!

Tak tedy teď shrnutí těch pár týdnů. Od Go Pro test footage 2 se událo pár zajímavých natáčení a přibylo dost materiálu do kufru.

1) Natáčení závěrečné bitvy do roztčené postapokalypsy. To dopadlo velice slušně. Na scéně se poprvé objevil hlavní záporák dramatu a rozhodně nesklamal. Narozdíl od předchozích natáčení, poslední dobou vyčerpáme baterii kamery ještě před koncem natáčení. Ale i tak natočený materiál je opravdu povedený!2) Odbočka od postapokalyptického příběhu do vtipnějších vod. Další týden jsem se věnovali dotáčkám letních filmů z LTSD15. Konkrétně krimi-komedie, kterou snad brzy dotáhneme úplně a vy už se můžete těšit i na dlouho slibovaný teleshoing!
Na scéně se objevila i zcela nová tvář. Mladá ambiciózní herečka Šárka Vaňková předvedla zářivý výkon v roli manželky detektiv Kožaka. Již brzy ke zhlédnutí!3) Hudební tvorba našeho hudební mistra Jana Vaňous dosáhla svého vrcholu přesně ve chvíli, kdy přítomnému publiku představil svou nejnovější skladbu, která byla nazvána tématickým jménem Ken Tadao Beltor (hlavní záporák z postapokalypsy). První soundtrackový počin byl hned zařazen do našeho archivu a momentálně se rozjíždí další skladatelské práce.


4) Když jsme se v páteční večer naladili na notu postapokalypsy, hned v sobotu jsme se vrhli na Obraz 18, který se podle scénáře odehrává v dešti. Předpověď nám oznámila, že bude celý den lít jako z konve a když jsme dorazili na plac, vypadalo to slibně. Jakmila ale zaznělo první "AKCE!" pršet přestalo a naopak provokovalo sluníčko které co chvíli vylezlo zpoza mraku. Nakonec jsme ale dotočili a přesně v té chvíli znovu pršet začalo a zmokly nám nejen špinavé hadry ...
Natáčení se ale povedlo a ačkoli to zatím nešlo moc rychle, myslím, že brzy se to rozjede naplno.
A nakonec jen jedna aktualita:

Už brzy proběhne slavnostní otevření nového Plzeňského komplexu! Na místě bývalého Škodalandu už brzy povstane největší atrakce našeho Města Kultury! Cachnaland!

Samozřejmě budeme přítomni už při otevření a následně plánujeme hrmadnou návštěvu. Budeme rádi, když se připojíte.