Pracovní prázdniny

6. srpna 2016 v 20:40
PRÁZDNINY! Největší mor, jak se lidově říká! Čím starší člověk je, tím méně času má. I o prázdninách! Brigády, zakázky ... Nějak není čas na koníčky. A i když se občas něco natočí, nestíháme udržovat web.

Takže rychlé shrnutí: Pár projektů odpískáno, pár se rotahuje a přepisuje, začínají se nové věci.

AGENTS OF H.E.L.M.E.T.

Probhlo jedno krátké skromné natáčení, při němž jsme si vyzkoušeli bojovou choreagrafii a technické kamerové novinky. Projekt se blíží ke zdárnému konci, ale objevují se stále nové a nové nápady a scenář se postupně mění v cosi, co na začátku vypadalo úplně jinak.NOVÝ PARODICKÝ TRAILER

Konečně jsme začali námět, který posledího půl roku ležel u ledu. Stejně jako Cachny nebo The Santa, doufáme že i tento drsný pokus o znásilnění národních klenotů zaujme publiku a hlavně pobaví! Naznačím jen koncept. Navážíme se tentokrát do českých pohádek a večerníčků.
Hleďte na Vílu Amálku!


DO BUDOUCNA

V blízké budoucnosti máme v plánu dokončit Agenty i nový parodický trailer. Zároveň chceme trochu rozpitvat vesmír The Santy. Uvidíme ale, jak dlouho se s projekty ještě budeme patlat. Protože od Září máme jasně vymmyšlený program. Tentokrát bychom rádi zkusili něco na živo! Divadelní hru. Ale uvidíme, jak se vše bude mít za měsíc. Moc času nám o prázdninách už nezbývá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama