Leden 2017

Vánoce i po Vánocích

22. ledna 2017 v 8:29
Naše umělecká skupinka se i nadále věnuje poslednímu a závěrečnému snímku The Santa 3. Vánoce minuly, ale u nás vánoční atmosféra přetrvává. Snímek chytá zajímavé obrysy a atmosféru. Před kamerou s střídají lokace i herci, jak na běžícím pásu a ikdyž se jedná o trochu komplikovaný projekt, záběry rychle přibývají a hrubé sestřihy scén vypadají celkem uspokojivě.

Mráz je občas kamarád, ale občas nepřítel. Jsme rádi, že se sníh drží a my můžeme v klidu pracovat na Santovi, ale když nám namrzne lokace, kde se má točit akční bojová scéna, vypadáme spíš jako kroužek dobrovolných krasobruslařů.

Tak, či tak, The Santu 3 bereme opravdu zodpovědně. Kostýmy, lokace, herci, hudba, to vše vybíráme s neobyčejnou opatrností a tak se pod našima rukama může zrodit něco ojedinělého. Snímek The Santa 3 má zatím skvělou atmosféru, která se v mnoha ohledech lyší od čehokoli, co jsme kdy točili. Uplatňujeme nové metody jak za kamerou, tak i před ní a experimentujeme, kde se dá.

Zatím vše vychází skvěle. Až sníh opadne, čeká nás krátká pauza, ve které je plánované dotočení pohádkového parodického traileru, který jej iž nějaký ten pátek roztočen.

Takové jsou plány. Za necelý měsíc se všichni sejdeme na udělování zlatých cachen a třeba už tam bude nějaký z dílčích projektů hotov. Uvidíme.