Naše akce

The Santa & Zlatá Cachna 2015

25. února 2016 v 9:13
Vraťme se v čase o pár dní! Do soboty 20. 2. 2016!
Tehdy totiž proběhla slavnostní premiéra našeho vánočního parodického traileru The Santa.

Předně se omlouváme za zpoždění a neaktivitu, ale práce je hodně! Dokončujeme rozutočené projekty, dopisujeme a přepisujeme scénáře, dotahujeme kostýmy atd.
Na facebooku, kde máme větší sledovanost (zřejmě) se před oficiálním vydáním The Santy objevovali celý týden plakáty! Všechny jsou již doplněny v galerii ve složce Plakáty. Při sečtení jsme se dostali k rekordním jedenácti propagačním materiálům. Což je v našem případě neuvěřitelný úspěch ...

I Santu samotného, Film o Filmu a Bloopers jsou již na YouTube a zde se objeví velice brzy! Ovšem obrovská míra propagace měla jen zakrýt něco mnohem většího. Ve stínu plakátů a promo shotů se totiž skrývalo velké překvapení, z nějž bychom do budoucna rádi udělali tradici.

20. února 2016 bylo totiž zahájeno udělování filmového ocenění Studia DRAKO - Zlatá Cachna 2015! Na tomto čestném filmovém ocenění pracoval náš tajný tříčlený tým skoro tři měsíce. Zlatá Cachna je pozlacená soška na dřevěném podstavci, která by měla fungovat jako ocenění za nejlepší herecký výkon a udělovali jsme ji pro nejlepšího herce, nejlepší herečku a pro někoho, kdo předvedl nějaký speciální výkon. Tato poslední sekce se může měnit dle speciálních událostí každého roku. Letos jsme ale udělili dvě Zlaté Cachny za mužské role. Nemohli jsme si vybrat mezi dvěma dobrými herci a tak jsme ocenili oba.

Zlatá Cachna 2015 tedy přistála v rukou Kateřiny Flídrové (za nejlepší herecký výkon v ženské roli), Jana Schweitzera a Jana Mičana (za nejlepší herecký výkon v mužské roli) a Martina Franty (za originální pěvecký výkon na place).

Už se začíná debatovat, kdo získá Zlatou Cachnu za rok 2016. Nu uvidíme. Máme před sebou celý další plodný rok ...

 
 

Reklama

Rubriky